فروش بسته بندی پلاستیکی شفاف

بسته بندی پلاستیکی در انواع مختلف موجود می باشد. از بهترین نوع آن می توان به بسته بندی پلاستیکی شفاف اشاره کرد. این بسته بندی ها با برخورداری از بهترین کیفیت، به طور قابل توجه در زندگی روزمره مورد استفاده هستند. در همین راستا، مجموعه ما به عنوان مجموعه ای پیشرو در فروش این محصول، با اختصاص بخش قابل توجهی از بازار توانسته است، فروش بسته بندی پلاستیکی شفاف، مورد نیاز برای مصارف مختلف را دستور کار قرار دهد.

فروش بسته بندی پلاستیکی شفاف

انواع سایز بسته بندی پلاستیکی شفاف

انواع سایز بسته بندی پلاستیکی شفاف در انتخاب بسته بندی پلاستیکی توجه به اندازه و ضخامت بسته بندی بسیار مهم می باشد. برای این کار ابتدا لازم است اندازه محتویاتی که قرار است در بسته بندی قرار گیرد، تعیین شود. فضای قابل استفاده در داخل بسته بندی به صورت عرض به پهلو اندازه گیری می شود. همچنین طول این بسته بندی ها از لبه بالایی تا پایین مورد اندازه گیری قرار می گیرد.

برای جا دادن محتویاتی که از نظر اندازه بزرگ هستند و ماهیتی سفت و سخت دارند، می بایست از بسته بندی های ضخیم استفاده کرد. برای انتخاب بسته بندی به لحاظ سایز لازم است عرض محتوایات را در نظر بگیریم و سپس از بسته بندی استفاده کنیم که عرض آن در حدود نیم اینچ بیشتر از عرض محتویات باشد. همچنین برای وسایل حجیم، عرض و طول بسته بندی را تا دو اینچ می توان اضافه تر در نظر گرفت.

ضخامت بسته بندی پلاستیکی بر حسب میل بیان می شود. بسته بندی های استاندارد معمولا به طور متوسط، 3 میلی متر ضخامت دارند. با این حال بهتر است، ضخامت بسته بندی هایی که برای نان مورد استفاده قرار می گیرند، 1.5 میلی متر باشد. همچنین ضخامت 2 میلی متر رایج ترین ضخامت مورد استفاده در بسته بندی های زیپ دار می باشد و می تواند به خوبی بیشتر نیازها را برآورده کند. اما با این حال، اقلام سنگین و محصولات با لبه های تیز ممکن است به یک بسته بندی ضخیم تر 4 میلی متری نیاز داشته باشند. همچنین بسته بندی های 6 میلی متری برای زمان هایی که لازم است از یک بسته بندی چند بار استفاده شود، مناسب هستند.

مزایای بسته بندی پلاستیکی شفاف

مزایای بسته بندی پلاستیکی شفاف

مهمترین مزیت بسته بندی پلاستیکی، عاری بودن آن از هر گونه اثرات مضر، برای سلامتی بدن است که از جمله این بسته بندی ها، بسته بندی پلاستیکی شفاف هستند. در تولید این بسته بندی ها، رعایت پروتکل های بهداشتی، در دستور کار بوده و علاوه بر این که از نظر ظاهری، مقاوم ساخته می شوند، به لحاظ شیمیایی نیز مقاوم هستند و با مواد مختلف واکنش نمی دهند.

از طرف دیگر، این بسته بندی ها از نظر مواد اولیه، بهترین مواد را دارا هستند تا در هنگام استفاده، اثر مخربی ایجاد ننمایند. همچنین با برخورداری از استفاده راحت، برای بسته بندی مواد مختلف، گزینه مناسبی هستند. بسته بندی پلاستیکی شفاف در هنگام استفاده، تا مدت زمان زیادی سالم می ماند. بنابراین این بسته بندی ها برای بسته بندی گوشت عالی هستند. همچنین این بسته بندی ها، برای بسته بندی انواع سبزی و حبوبات نیز مناسب هستند. زیرا می توانند مانع از ورود رطوبت به سطح مواد غذایی شوند و آنها را از فساد دور نگه دارند.

قابل ذکر است، این بسته بندی ها به لحاظ کارایی، دارای ماهیتی هستند که در مجاورت با مواد غذایی مختلف، هیچ گونه موادی از خود آزاد نمی کنند. اما بهتر است در این بسته بندی ها، مواد خوراکی که حاوی آبلیمو یا سس گوجه‌ فرنگی هستند ریخته نشود.

کاربرد عمده بسته بندی پلاستیکی شفاف

کاربرد عمده بسته بندی پلاستیکی شفاف برای بسته بندی برخی از سبزی ها، حبوبات و ادویه جات، به بسته بندی پلاستیکی شفاف نیاز است که باید از بازار خریداری شود. ضروری است در هنگام خرید این بسته بندی ها، علاوه بر توجه به سایز و شکل ظاهری، سایر عوامل تاثیرگذار نیز مد نظر قرار گیرد. چرا که یک بسته بندی مناسب باید بتواند با برخورداری از کیفیت عالی، به بهبود نگهداری مواد مختلف کمک شایانی کند.

یک بسته بندی پلاستیکی می بایست استحکام زیاد و طول عمر بالایی داشته باشد. از طرفی از نظر متریال ساخت، بهترین جنس را دارا بوده و هیچ گونه تاثیر منفی در حین بسته بندی ایجاد ننماید. همچنین بسته بندی نباید به مرور زمان، چروکیده شود. از دیگر نکات مهم برای انتخاب بسته بندی پلاستیکی، توجه به سختی آن است. یک بسته بندی مناسب باید با برخورداری از سختی بالا، در برابر هر نوع ساییدگی توسط مواد مختلف مقاوم باشد. از طرف دیگر، تغییرات جوی و رطوبت باعث از بین رفتن آن نشود.

بسته بندی پلاستیکی، تولید شده در مجموعه ما، استاندارد بالایی دارد و با گذشت زمان، مانع از افت کارایی در نگهداری مواد مختلف نمی گردد. همچنین بسته بندی های پلاستیکی شفاف، با برخورداری از پوشش صحیح بر روی مواد مختلف، تاثیری مداوم در کارایی بسته بندی به لحاظ روان بودن در هنگام باز و بسته شدن دارند. همچنین قابل ذکر است، این بسته بندی ها با کمک به حفظ رنگ طبیعی خوراکی ها، به لحاظ تازه نگه داشتن مواد غذایی، نقش بسیار مهمی ایفا می کنند.

خرید بسته بندی پلاستیکی شفاف ارزان

خرید بسته بندی پلاستیکی شفاف ارزان بسته بندی پلاستیکی شفاف، از جانب مجموعه ما به سراسر کشور توزیع می شود. مراکز خرید به عنوان محل پخش آمادگی دارند تا در تهران و شهرستان این محصول را عرضه کرده و در سایزهای مختلف، بسته بندی پلاستیکی را به خریدار ارائه دهند. همچنین عمده فروشی ها و نمایندگی های فروش، مسئول فروش این محصول به فروشگاه های سطح شهر هستند و اگر محصول به طور مستقیم از مجموعه ما به خریدار رسانده شود، قیمت آن به مراتب ارزان تر خواهد بود.

بدیهی است هرچه کیفیت محصول بالاتر بوده و تطابق بیشتری با استانداردها داشته باشد، فروش آن در بازار به صورت عمده، افزایش خواهد یافت. لازم به ذکر است، فروشگاه اینترنتی ما، انواع بسته بندی پلاستیکی عمده را با کیفیت بسیار مطلوب به مشتری عرضه می کند و در این سایت می توان با توجه به نیاز خود، مایحتاج خود را با مرغوبیت بالا و قیمت مناسب خریداری کرد.

بنابراین اگر در صدد خرید بسته بندی پلاستیکی ارزان بدون نیاز به واسطه هستید، از هم اکنون می توانید برای ثبت سفارش خود با همکاران ما در واحد فروش در ارتباط باشید. همچنین برای آگاهی از قیمت ها می توانید با مراجعه به سایت مجموعه ما، ضمن مشاهده انواع بسته بندی، از جدیدترین تخفیف های اعمال شده بر روی محصولات اطلاع پیدا کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما